en
tr en
en
tr en

Data Security

Kişisel Veri Gizliliğiniz
Bizim İçin Önemli!

TROWAS Veri Koruma ve Bilgi Güvenliği

2018'den beri Uludağ Üniversitesi ULUTEK Teknopark'ta kendini işine adamış 20 kişilik yazılım ekibimizle yerel ve global bir çok markanın |güçlü ve güvenilir iş ortağıyız. Bizim için iyi bir yazılım, kusursuz bir analize, iyi tanımlanmış gereksinimlere, yüksek kod kalitesine sahip olmalı; ölçeklenebilir, kullanılabilir ve özellikle güvenilir olmalıdır.

 

Müşteri verilerimizin güvenliği her zaman birinci önceliğimizdir! Bu yüksek düzeyde veri koruma ve bilgi güvenliğini garanti edebilmek için kapsamlı organizasyonel ve teknik önlemler aldık. Tüm önlemlerimiz ve süreçlerimiz sürekli olarak gözden geçirilir ve teknik ilerlemeye uyarlanır.

 

ISO 27001 Bilgi Güvenliği
Kalite Belgemiz

TROWAS olarak hassas bilginin doğruluğunun ve bütünlüğünün korunmasına daima önem veriyor; ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kalite belgesini almanın gururunu yaşıyoruz.

 

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, kurumların ve müşterilerinin bilgi varlıklarını güvende tutmalarına ve yönetmelerine yardımcı olan dünya genelinde kabul edilmiş bir standarttır. Müşterilerimiz başta olmak üzere ilgili tüm taraflarımıza ait dijital varlıkları güvence altına alıyoruz.

 

Tüm Alanlarda Yasalara Uygun

Veri koruma ve bilgi güvenliği en yüksek önceliğimizdir. Tüm verilerimiz, ISO27001 sertifikalı veri merkezlerinde barındırılmaktadır.

Veri Koruma Politikası

Sürekli olarak genişletilen ve uyarlanan dahili veri koruma politikası uygularız. Tüm çalışanlar gizliliği korumak ve yönergelere ve çalışma talimatlarına uymakla yükümlüdür.

Aktarılan ve Depolanan Veriler Şifrelidir

Sayfalarımızdaki tüm veri aktarımı istisnasız olarak şifrelenir. Şifreleme için şu anda piyasadaki en güncel ve güvenli sürüm şifreleme protokolünü kullanıyoruz.

Verilerimiz Acil Bir Durumda Güvendedir

Düzenli olarak yedek alıyoruz. Tüm yedekler, diğer sistemlerden izole edilmiş şifreli biçimde saklanır. Yedeklemelerin geri yüklenmesi düzenli olarak test edilir.

Veri
Koruması Sorumlusu

TROWAS’ta veri koruma ve bilgi güvenliği hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Sorularınızı kişisel olarak yanıtlamaktan mutluluk duyacağız.

 

Bilgi güvenliği sorumlumuz:

 

 

Smartover Yazılım A.Ş.

 

M. Faruk Çıbuk

Kurucu Ortak

 

Görükle Mahallesi Üniversite 1 Sokak ULUTEK Teknopark No:933/118 P.K:16059 Nilüfer/BURSA TÜRKİYE

 

How We Work ?

The shopping process for the orders you place on our website, briefly, is as follows.

Order
Payment
Printing Approval
1-3 Working Days
Shipping
trowas
Forget My Password
Registered E-mail Address*
Already have an account? Login
Cart
Proceed to Payment