en
tr en
en
tr en

Digital Catalog

Doğayı korumak üzerine daha fazla düşünmeye başladınız mı? Yeşil teknoloji ürünü Trowas Concept akıllı kart çözümleri sayesinde artık kataloglarınız da dijitalleşti! Dijital kart katalog ile ürün katalog, fiyat listesi ve tanıtım broşürlerinizi mobil cihazlar üzerinden kolay ve hızlıca müşterilerinize sunabilirsiniz.

Bugünün müşterileri artık ürünleri internet üzerinden araştırmayı tercih ediyor. Bu nedenle her türlü interaktif özellik ile üretilen dijital kataloglar, klasik baskılı katalogların yerini almaya başladı. Müşterilerinizin karşısına; interaktif, etkileyici, kolay paylaşılabilir ve mobil kullanım deneyimi sunan Trowas dijital kart kataloglar ile çıkabilirsiniz.

Size özel tasarım, size özel çözümler… Kurumsal ihtiyaçlarınız, çalışma yöntemleriniz ve mevcut materyalleriniz doğrultusunda size en uygun dijital kart katalog çözümü için bizimle iletişime geçin.

Show Demo

İnovasyon

Kataloglar, ürün ve hizmetleri tanıtmak için kullanılan en eski tanıtım stratejilerinden biridir. Dijital kataloglar, basılı katalogların çok daha fazlasıdır. Ürünleri dijital formatta sunmanın yanı sıra, dijital kataloglar bağlantılar, kolay paylaşım ve daha fazlası aracılığıyla etkileşimli bir deneyim sunar.

Değişime Açık

Bugün, bir online kataloğa sahip olmak zorunluluktur. Daha fazla müşteriye, daha hızlı ve istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Kataloglarınız sadece o anki tanıtımlarınız ile sınırlı kalmayacaktır. Artık kataloglarınızı yenilediğinizde tek tık ile değiştirebilir, tekrar katalog basmaktan kurtulabilirsiniz.

Sürdürülebilir

Dijital kataloglara geçişe katılın ve çevresel etkinizi azaltın. Her ne kadar dikkat etmeye çalışsak da kağıt kataloglarla çevreye zararımız oldukça fazla ve baskılı kataloglar doğamız ve şirket bütçemiz için çok maliyetli. Yeşil teknoloji ürünü Trowas dijital kart katalogları sayesinde çevre dostu bir etki yaratın!

0

How We Work ?

The shopping process for the orders you place on our website, briefly, is as follows.

Order
Payment
Printing Approval
1-3 Working Days
Shipping
trowas
Forget My Password
Registered E-mail Address*
Already have an account? Login
Cart
Proceed to Payment