en
tr en
en
tr en

Ödeme ve Teslimat

KREDİ KARTI

 

Kredi kartı ile ödemelerini tüm Visa ve Mastercardlar ile yapabilirsin. Bilgilerinin transferi sırasında SSL teknolojisi kullanılmakta olup kişisel bilgilerin tarafımızca hiçbir şekilde görüntülenmemektedir. 3D Security güvenlik sistemi ile alışverişlerin güvenli olarak sağlanmaktadır.

 

Ödemenin en kolay hali olan iyzico ile korumalı alışveriş senin için var! İyzico, ister kredi kartınla, ister banka kartınla ister havale/eft yöntemi ile en hızlı ve güvenli şekilde ödeme yapmanı sağlar.

 

 

HAVALE / EFT

 

Online Alışverişleri İçin Hesap Numaralarımız:

Hesap Adı: Smartover Yazılım AŞ

 

Garanti Bankası

-----------------------------------------------------------------

Hesap Kodu  : 1667 (Uludağ Ticari)

Hesap No      : 6298885

IBAN              : TR73 0006 2001 6670 0006 2988 85

 

Hesap numaralarına siparişinizin toplam tutarını işlem açıklaması alanına sipariş numaranızı yazarak; en geç 3 iş günü içerisinde göndermeniz gerekmektedir. Sipariş tutarı ile örtüşmeyen havale ödemeleri sipariş iptal edilerek geri gönderilecektir.

 

Yanlış IBAN numarasına yapılan havale ödemelerinde Smartover Yazılım A.Ş. (TROWAS) sorumlu değildir.

 

 

 

 

SEVKİYAT

 

Sipariş onayı, mailinin gönderilmesi, stoğun müsait olması ve ürün bedelinin ödenmesi ile, ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine verilir ve tarafınızdan belirlenmiş olan adrese teslim edilir.

Alışveriş sepetine eklenen ürünlerin KDV dahil TL tutarı müşteri tarafından onaylandıktan sonra, iyzico korumalı alışveriş üzerinden işleme alınır. Bu nedenle siparişler, sevk edilmeden önce müşteriye sipariş onay maili gönderilir. Sipariş onay maili gönderilmeden sevkiyat yapılmaz.

 

 

 

TESLİMAT

 

Siparişleriniz, banka ödeme onayı alındıktan sonra 1-3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin kargoya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

 

Özel üretim ürünlerinin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından kargo garantisi ile size teslim edilecektir.

 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

 

trowas.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenebilir. Bu durumda;

 

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

Kargo şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı herhangi bir sorumluluğumuz yoktur.

 

Belirtilen günler içerisinde ürün/ürünler elinize ulaşmadıysa teslimat problemleri için destek@trowas.com e-posta adresi üzerinden tarafımıza bildirebilirsiniz.

 

Zarar görmüş paket durumunda; zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır.

 

Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır. Ancak paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

 

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda bize bildirilmelidir.

How We Work ?

The shopping process for the orders you place on our website, briefly, is as follows.

Order
Payment
Printing Approval
1-3 Working Days
Shipping
trowas
Forget My Password
Registered E-mail Address*
Already have an account? Login
Cart
Proceed to Payment